تبلیغات
ورود آقایان ممنوع - توصیه هایی برای عیدی خریدن

امروز:

توصیه هایی برای عیدی خریدن

توصیه هایی برای عیدی خریدن

 

خانم ها از هدایای شما چه برداشتی می کنند؟

با این که ممکن است مناسبات و تعطیلی های مختلف در طول سال لحظات خوشی برای گذراندن کنار همسرتان باشد، اما یک نکته خیلی مهم در اکثر این تعطیلی ها را فراموش کرده اید: هدیه دادن. چه عید باشد، چه نوروز، چه ولنتاین، روز زن، روز مادر، سالگرد ازدواج تان یا یک جشن تولد معمولی، مهارت شما در هدیه دادن به دقت مورد توجه همسرتان، نزدیک ترین دوستش، مادرش، و … خواهد بود. لازم به ذکر نیست که هدیه دادن، اهمیت بسیار زیادی دارد، پس صرف نظر از هدیه ای که می خرید، به نکات دیگری هم باید توجه کنید. با این که ممکن است خیلی پول خرج کرده باشید تا در اولین روز قرارتان با خانمی، با هدیه تان احساس خوبی در او ایجاد کنید، حتی بهترین هدیه ها هم بی ارزش جلوه خواهد کرد. پس اگر فکر می کنید که خودتان از عهده اش بر نمی آیید، بهتر است کمی بیشتر خرج کنید و از یک متخصص کادو کردن بخواهید محتوای هدیه تان را کادو کند. حالا اجازه بدهید بیشتر به محتوای هدیه تان توجه کنیم. می خواهیم به شما بگوییم که خانم تان در مورد هدیه ای که به او می دهید، چه فکری خواهد کرد.

عطر

عطر در هدایای شخصی حد نهایی است، حتی بیشتر از طلا و جواهرات. رایحه ای که خانم ها به عنوان عطرشان انتخاب می کنند، بسیار خاص و شخصی است. این بعنی شما باید خانمی را خیلی خوب بشناسید تا بتوانید عطری برایش بخرید که با سلیقه اش جور باشد. پس چون ممکن است برسد که در دقیقه آخر برایش هدیه خریده اید و وقت آنچنانی برایش نگذاشته اید، بهتراست تا می توانید از خریدن چنین هدیه ای خودداری کنید مگر این که بدانید دقیقاً چه عطری دوست دارد.

طلا و جواهرات

از آنجا که طلا و جواهر گران است و خیلی راحت می توان با آنها پز داد، معمولاً برای رابطه های خیلی جدی نگه داشته می شود. تصور خانم تان از چنین هدیه ای این خواهد بود که رابطه تان کاملاً جدی است و شما با این کار تعهدتان را به او نشان داده اید. خانم ها خوب می دانند که مردها معمولاً برای یک رابطه الکی این قدر پول خرج نمی کنند و چنین هدیه ای به آنها نشان می دهد که دوست شان دارید. اما اگر در دادن چنین هدیه ای به خانمی عجله کنید، دو واکنش را در او به همراه خواهد داشت:
1-خانمی را که از احساسش به شما مطمئن نیست را می ترساند.
2-چون ممکن است احساس کند که می خواهید با چنین هدیه ای احساسش را بخرید، برایش آزاردهنده خواهد بود.

وسایل الکترونیکی

با توجه به زندگی کردن در دنیای مدرن امروزی که تکنولوژی نقش بسیار مهمی در آن دارد، عجب نیست که یک ابزار یا وسیله الکترونیکی برای او بخرید. این هدیه چه یک iPod باشد چه یک نوت بوک، به هرحال بسیار گرانقیمت خواهد بود و باعث می شود او تصور کند که شما فکر می کنید لیاقت این را دارد که با این تکنولوژی ها زندگی اش کمی راحت تر شود. به خاطر تنوع زیاد این گونه وسایل، می توانید به او ثابت کنید که با توجه به شیوه زندگی و علایق او، چقدر وقت گذاشته اید و برایش ارزش قایل بوده اید و آن چیزی را برایش هدیه گرفته اید که واقعاً به آن نیاز داشته است.

سفر

اختصاص دادن وقت تان به او می توانید یکی از ساده ترین و بهترین هدایایی باشد که به خانم تان می دهید. این اختصاص دادن وقت می تواند به هر طریقی صورت گیرد، از یک مسافرت گرفته تا یک اردو یا پیک نیک یک روزه و مطمئن باشید که تجربه ای بسیار لذت بخش برای او خواهد بود. علاوه بر این، خیلی از خانم ها چنین هدیه ای را نشانه این می دانند که وقت گذراندن در کنار او برای شما اهمیت زیادی دارد. برای رابطه تان ارزش قایلید. این هدیه برای کسی که فکر می کنید همانی است که می خواهید و دل تان نمی خواهد با یک هدیه مادی، او را از سر خود باز کنید، بسیار عالی است. تنها مساله این است که نباید اجازه بدهید او بویی از ماجرا ببرد.

لوازم خانگی

به استثنای درخواست های ویژه، خریدن لوازم خانگی به عنوان هدیه، این پیام را به همسرتان می رساند که ذره ای از عشق در وجود شما نیست یا این که به او فقط به عنوان یک خدمتکار نگاه می کنید که باید کارهای خانه را انجام دهد. با این که یک جارو برقی جدید می تواند خیلی برای او مفید باشد، اما عملاً آتش عشق را در وجود او روشن نمی کند و باعث نمی شود که احساس خاص بودن کند. اگر تصمیم گرفته اید که هدیه تان مسخره و بیهوده نباشد و برایش کاربردی باشد، بهتراست سراغ لوازم خانگی هایی بروید که کمی تجملاتی تر باشند. مثلاً یک دست ملحفه نخی مصری با طرح بسیار زیبا یا یک دستگاه قهوه ساز مدرن انتخاب بدی نیست و به او نشان می دهد که می خواهید سطح فعالیت هایش را بالاتر ببرید.

اگر ازخودش بپرسید

با این کار می توانید دقیقاً همان چیزی را برایش هدیه بگیرید که خودش می خواهد، اما ممکن است این احساس را در او ایجاد کند که شما زحمت فکر کردن این که او چه می خواهد را به خودتان نمی دهید. اما اگر خانم تان خیلی وسواسی است و دوست دارد همیشه چیزی را که خودش انتخاب کرده بخرد، سعی کنید با توجه به وضعیت جیب تان در کنار آن هدیه، یک هدیه کوچک هم با انتخاب خودتان برایش بخرید.

خوردنی / نوشیدنی

با این که بک جعبه شکلات و یک جعبه نوشیدنی اعلا هدیه خیلی خوبی برای همسایه، همکار یا عموی تان است، اما اصلاً برای همسرتان مناسب نیستند. اگر با خانمی رابطه دارید که خیلی از این جور خوردنی ها لذت می برد، می توانید گاه و بیگاه با شکلات یا هر چیز دیگری که دوست دارد، غافلگیرش کنید. در غیر این صورت اگر بخواهید برای یک هدیه مهم چنین چیزهایی را برایش بخرید، در نظر او خیلی پیش پا افتاده و ارزان خواهد آمد. البته منظور ما این نیست که خرید یک جعبه شکلات بد است، نه اما اگر شکلات را به عنوان هدیه اصلی به او بدهید، جلوه خوبی ندارد.

خط آخر

هدیه دادن و گرفتن می تواند برای هر کسی یک موقعیت خیلی استرس آور باشد، مخصوصاً برای آنها که در یک رابطه هستند. حتی خانم هایی که اصلاً مادی گرا نیستند هم هدیه ای که به آنها می دهید را نشان دهنده مقدار ارزشی که برای رابطه تان قایلید و مقدار علاقه تان به آنها می دانند. با این که ممکن است تصمیم گرفتن در مورد این که چه هدیه ای برای او بخرید کار سختی باشد، اما اگر کمی دقت کنید می بینید که همه خانم ها خودشان به اندازه کافی به شما نخ می دهند که چه چیزی لازم دارند یا دوست دارند داشته باشند. این شما هستید که باید به حرکات و حرف های شان دقت و توجه داشته باشید تا هدیه دادن برای تان به تجربه ای بسیار لذت بخش تبدیل شود.

عیدی اینترنتی خرید کنید


نوشته شده در : پنجشنبه 26 خرداد 1390  توسط : موسی نایینی.    نظرات() .