تبلیغات
ورود آقایان ممنوع - چهل سال تجاوز پیاپی یک مرد به دخترانش

امروز:

چهل سال تجاوز پیاپی یک مرد به دخترانش

چهل سال تجاوز پیاپی یک مرد

به دخترانش

 

یک پیرمرد ۸۰ ساله اتریشی به اتهام زندانی کردن دو دختر معلول ذهنی خود در یک اتاق به مدت ۴۱سال و آزار جنسی و کتک زدن آنها دستگیر شد.

ه گزارش فاکس نیوز، این پیرمرد که روز پنجشنبه دستگیر شد به آزار، شکنجه، بی توجهی به افراد بی دفاع، تهدید جسمی و روحی، تجاوز و دیگر جنایات جنسی متهم است. 

به گفته آلیوس لیزل، از افسران پلیس محلی، بازجویان قضایی به مدت ۴۸ ساعت او را در یک اتاق کوچک در منزلش مورد بازجویی قرار دادند.

به گفته پلیس، این مرد به تجاوز مکرر به دخترانش که در حال حاضر ۵۳ و ۴۵ سال دارند بین سال های ۱۹۷۰ تا ۲۰۱۱ میلادی متهم است. 

همچنین بنا به اظهارات دختران این پیرمرد، آنها در صورت مقاومت در برابر پدر، با اسلحه تهدید به مرگ می شدند. آنها همچنین گفته اند که مادرشان پیش از آنکه چند سال قبل بمیرد بارها توسط پدرشان مورد شکنجه قرار گرفته بود.

به گفته فرمانده پلیس این شهر، پیرمرد همه اتهامات را انکارکرده است و پلیس از افشای نام متهم و قربانیان تا تاییدشدن اتهامات خودداری خواهد کرد.

به نوشته یک روزنامه محلی دو روز قبل هنگامی که پیرمرد قصد داشت به دختر بزرگترش تجاوز کند او پدرش را به زمین انداخته و بعد به همراه خواهرش ازمنزل گریخته بود.

این روزنامه از قول قربانیان نوشته است که آنها اغلب با چنگال و چوب کتک می خوردند.

در سال ۲۰۰۹ هم ماجرای «جوزف فریزل» که ۲۴ سال دخترش را در خانه حبس کرده و به او تجاوز می کرد جامعه اتریش را بهت زده کرده بود.


نوشته شده در : چهارشنبه 16 شهریور 1390  توسط : موسی نایینی.    نظرات() .