امروز:

چهل سال تجاوز پیاپی یک مرد به دخترانش

چهل سال تجاوز پیاپی یک مرد

به دخترانش

 

یک پیرمرد ۸۰ ساله اتریشی به اتهام زندانی کردن دو دختر معلول ذهنی خود در یک اتاق به مدت ۴۱سال و آزار جنسی و کتک زدن آنها دستگیر شد.

ه گزارش فاکس نیوز، این پیرمرد که روز پنجشنبه دستگیر شد به آزار، شکنجه، بی توجهی به افراد بی دفاع، تهدید جسمی و روحی، تجاوز و دیگر جنایات جنسی متهم است. 

به گفته آلیوس لیزل، از افسران پلیس محلی، بازجویان قضایی به مدت ۴۸ ساعت او را در یک اتاق کوچک در منزلش مورد بازجویی قرار دادند.

به گفته پلیس، این مرد به تجاوز مکرر به دخترانش که در حال حاضر ۵۳ و ۴۵ سال دارند بین سال های ۱۹۷۰ تا ۲۰۱۱ میلادی متهم است. 

همچنین بنا به اظهارات دختران این پیرمرد، آنها در صورت مقاومت در برابر پدر، با اسلحه تهدید به مرگ می شدند. آنها همچنین گفته اند که مادرشان پیش از آنکه چند سال قبل بمیرد بارها توسط پدرشان مورد شکنجه قرار گرفته بود.

به گفته فرمانده پلیس این شهر، پیرمرد همه اتهامات را انکارکرده است و پلیس از افشای نام متهم و قربانیان تا تاییدشدن اتهامات خودداری خواهد کرد.

به نوشته یک روزنامه محلی دو روز قبل هنگامی که پیرمرد قصد داشت به دختر بزرگترش تجاوز کند او پدرش را به زمین انداخته و بعد به همراه خواهرش ازمنزل گریخته بود.

این روزنامه از قول قربانیان نوشته است که آنها اغلب با چنگال و چوب کتک می خوردند.

در سال ۲۰۰۹ هم ماجرای «جوزف فریزل» که ۲۴ سال دخترش را در خانه حبس کرده و به او تجاوز می کرد جامعه اتریش را بهت زده کرده بود.


نوشته شده در : چهارشنبه 16 شهریور 1390  توسط : موسی نایینی.    نظرات() .

به دوست دخترم اعتماد نمی کنم !!

به دوست دخترم اعتماد نمی کنم !!

یکی از معضلات اجتماعی که هر روز به تعداد جوانان درگیر به آن اضافه می شود دوستی های خیابانی است که به دنبال آن احتمال افزایش ارتباط‌های نامشروع ...
 

 

یکی از معضلات اجتماعی که هر روز به تعداد جوانان درگیر به آن اضافه می شود دوستی های خیابانی است که به دنبال آن احتمال افزایش ارتباط‌های نامشروع در جامعه وجود دارد، غافل از اینکه آینده ای مبهم، پر از ناراحتی های روحی و جسمی را برای خود رقم می زند.
 
 
دکتر امان الله قرائی مقدم، جامعه شناس و استاد دانشگاه در مورد دوستی های خیابانی  گفت: در بررسی هایی که سال گذشته بر روی 50دختر در استان البرز به صورت نمونه انجام دادیم ملاحظه کردیم که اکثر آنها دچار مشکلات روحی و فکری و عصبی شده اند و کارشان به جاهای باریک کشیده شده است.
 
 
وی با اشاره به نظر پسران در مورد چنین دخترانی اظهار داشت: هنگامی که از پسران سوال می شد، آیا با چنین دخترانی ازدواج می کنند، آنها به طور 100درصد قبول نمی کردند و می گفتند: به دخترانی که به راحتی با ما دوست شدند، اعتماد نمی کنیم.
 
 
قرائی مقدم هدف از تشکیل بسیاری از این نوع دوستی ها را رفع نیازهای جنسی به خصوص از سوی پسران دانست و افزود: بسیاری از پسران به جهت ایجاد ارتباط جنسی دوست می شوند و صداقت و دوستی برای آنها مفهومی ندارد و در مورد دختران نیز آن دسته از دخترانی که بی بند و بارند و از نظر اعتقادی ضعیف هستند به این سمت و سو گرایش پیدا می کنند.
 


نوشته شده در : سه شنبه 15 شهریور 1390  توسط : موسی نایینی.    نظرات() .

مسئول چشم چرانی مردان کیست ؟!

مسئول چشم چرانی مردان

کیست ؟!

 

داغ این ننگ بر مردان زده شده است که نگرششان به زن‌ها کوته‌ فکرانه است. به دلایلی بیشتر زنان تصور می‌کنند که مردها فقط به دنبال رابطه ‌جنسی هستند اما...
 
 
 

مردانی هستند که زنان را ابزار جنسی می‌بینند اما این مردان در حداقلند، حداقلی که هنوز مانده تا بزرگ شوند. بیشتر مردها به دنبال همراهی، وفاداری و پیوستگی عمیق با زن زندگیشان هستند، رابطه جنسی در رابطه‌ های جدی معمولاً حرف اول را نمی‌زند.
 
 
 مردان زنانی را دوست دارند که شخصیت و صداقت داشته باشند. تنها زنانی بعنوان ابزار جنسی به آنها نگاه می‌شود که برای این منظور برنامه‌ریزی می‌شوند، چه خواسته و چه ناخواسته.
 
 
داغ این ننگ بر مردان زده شده است که نگرششان به زن‌ها کوته‌ فکرانه است. به دلایلی بیشتر زنان تصور می‌کنند که مردها فقط به دنبال رابطه ‌جنسی هستند اما این از واقعیت خیلی دور است. البته درست است که مردهایی هستند که در زنان فقط به دنبال رابطه‌ جنسی می‌گردند نه چیز دیگر، اما اکثریت مردان اینطور نیستند.
 
 
 

مردان درمورد زنانی که باز لباس می‌پوشند چطور فکر می‌کنند؟
وقتی زنی لباس باز و برانگیزاننده می‌پوشد، تنها پیامی که مرد دریافت می‌کند این است که او دنبال رابطه‌ جنسی است. البته دلایلی که ممکن است یک زن لباس جذاب بپوشد می‌تواند کاملاً متفاوت باشد. ممکن است فقط به این دلیل چنین لباسی پوشیده است که تصور می‌کند بسیار روی مُد و زیبا است.
 
اما برای یک مرد، وقتی زن را در لباس‌ تنگ و محرک می‌بیند، به‌طور اتوماتیک ‌وار تصویر زنی برایش نمودار می‌شود که دوست دارد رابطه ‌جنسی داشته باشد. به همین دلیل بعنوان یک ابزار جنسی به او نگاه می‌کند و دیگر قادر نخواهد بود به عنوانی دیگر با او رابطه برقرار کند.
 
 
 
درواقع، زنانی که مردها را بخاطر چشم‌چرانی متهم می‌کنند با پوشیدن لباس‌های باز پیامی کاملاً متفاوت می‌فرستند. یک مرد هرچقدر هم که قوی و مقاوم باشد، نمی‌تواند دربرابر تن برهنه مقاومت کند.هیچ مردی در ذهنش استدلال نمی‌کند که ممکن است دلیل پوشیدن چنین لباسی این باشد که به نظر آن زن آن لباس زیبا و مُد روز است.
 
 
 
ذهن مرد اینطور کار می‌کند که اگر زنی به دنبال این است که احترام مردان را جلب کند، باید طوری خود را به آنها نشان دهد که آنها با شخصیت او ارتباط برقرار کنند نه بدن او. زنی که لباس‌های باز و محرک می‌پوشد غیرمستقیم به مردان می‌فهماند که به او بعنوان یک ابزار جنسی نگاه کنند، نه چیز دیگر. مردان هم اینجا مقصر نیستند، آنها مخلوقاتی شدیداً دیداری هستند که فقط به دنبال کوچکترین محرک در جوانب جنسی هستند.
 
 

 
واقعیت این است که اکثریت مردان به دنبال زنی هستند که شخصیتی قوی با سیستم ارزشی خوب باشند. البته دوست دارند که زنانی که لباس‌های باز و برانگیزاننده می‌پوشند را هم چشم‌چرانی کنند اما هیچوقت همچنین زنی را بعنوان شریک زندگی خود انتخاب نمی‌کنند، آن زن برای آنها فقط یک ابزار برای تخیلات جنسی است.
 
 
 
زنی که متین و موقر لباس می‌پوشد و سعی نمی‌کند توجه مردی را به بدن خود جلب کند، اتوماتیک‌ وار احترام شگرفی برای خود بین مردان ایجاد می‌کند. برای مردان بودن در کنار چنین زنی همواره توام با آرامش است.
 

بیشتر مردان ارزش‌های عمیقی دارند و سعی می‌کنند همان‌ها را در زنان خود پیدا کنند. وقار مایه جذابیت زنان است و بیشتر مردان این خصوصیت را در زن رویاهایشان می‌بینند. اما سکس فقط یکجنبه کوچک از زندگی یک انسان است ، همه انسان‌ها خیلی بیشتر از تمایلات و تحریمات جسمی به دنبال احترام، عشق و درک هستند.
 
 
مردان احترام عمیقی برای زنان قائل هستند، بالاخره همه آنها با مادر و خواهر خود حس پیوستگی عمیقی دارند. همه مردان به طور ذاتی به دنبال یک زن ساده، بی‌آلایش، موقر و محترم هستند که بتواند همراه زندگی آنها باشد. و درست نیست که بگوییم همه مردها زنان را ابزارهای جنسی می‌بینند.


نوشته شده در : سه شنبه 15 شهریور 1390  توسط : موسی نایینی.    نظرات() .

  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic